chy10141 chy10141
  • 09-02-2024
  • Mathematics
contestada

4 donuts cost $6.20. How much would 12 donuts cost

Respuesta :

976ibr9t7z 976ibr9t7z
  • 09-02-2024

Answer:

12 donuts would cost $18.60.

Answer Link

Otras preguntas

Are the triangles congruent ? Please answer correctly !!!!!!!!!!!!!! Will mark Brianliest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ILL BRAINLIEST YOU IF YOU GET IT RIGHT Can you help me match each figure with the appropriate angle pair relationship
The impact of french revolution on European democracy
BESTIES KINDA FAILING AT SCHOOL RN NEED YOUR HELP ASAP
Https://youtu.be/lGKGF7TfKpU This is a song by Onell Diaz and Musiko called Me Amas. And I did a cover of it, hope you guys can comment on my video and tell me
Dna Aca ata tag ctt ttg att
Describe how the dominant life forms changed during the Mesozoic and Cenozoic Eras.
what word ends in ir and you mix when your cooking
Why is the act of drinking coffee symptomatic of globalization?
How did the U.S. film & entertainment industry contribute to discrimination against the Chinese?