tyannalove13 tyannalove13
  • 06-07-2017
  • Mathematics
contestada

Jeff bought 15 granola bars for $30. How much does it cost per granola bar?

Respuesta :

jessepasillas
jessepasillas jessepasillas
  • 06-07-2017
$2!!!!!!!!!!! I believe
Answer Link
mandy661
mandy661 mandy661
  • 06-07-2017
It would be two dollars
Answer Link

Otras preguntas

cccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc let keep the meme going copy and paste cccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc
What underground rappers do yall listen to ?
Expand and simplify 3(2x + 1) + 2(x + 4) =​
The evil modred did have some _____ rights to the throne of Camelot. In some versions of the tale he is Arthur's nephew and in others he is Arthur's son. A) So
Find the sum of the first 31 terms of the following series, to the nearest integer. 4, 11,18,... 4,11,18,...
How do I solve this by factoring
Fifth graders at a school write a paper about a historical person for a contest. There are $5$ classes of $25$ students and $1$ class of $28$ students participa
Why do you think Congress was given so little power under the Articles?
Compute the percent difference of the following problem: According to the Periodic Table of the Elements, the atomic mass of aluminum is 26.9815g/mol. A calcula
write your own hello school!!Peom choose words from the box. Draw a picture. read your peom to a partner​