myflirtjackie
myflirtjackie
07-03-2017
Mathematics
contestada
9 gallons at $1.92 per gallon
Respuesta :
trombonebookworm
trombonebookworm
07-03-2017
1.92*9=17.28
The total would be $17.28
Answer Link
JasmineRKnipp
JasmineRKnipp
07-03-2017
9*1.92 = 17.28
So 9 gallons would cost $17.28!!!
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 24+ )
Otras preguntas
"Quechua" refers to the people, the region and the language of the native people of south america. A. True B. Faulse
A Mesopotamian river to the south
distributive property of 6×83
what is 12/32 written in lowest term
what is the theme of the poem I hear America singing? -what is the author revealing about america?
what is the theme of the poem I hear America singing? -what is the author revealing about america?
These lines of poetry from "Totally like whatever, you know?" are most likely stated as a question for what purpose? "Invisible question marks and parenthetica
when can soldiers be quartered in citizens’ homes against the citizens’ wills?
If the absolute value of a negative number is 2.78 what is the distance on the number line between the number number it's absolute value? Explain your answer.
one clue as to whether a narrator is unreliable is