mynameissooooocool
mynameissooooocool mynameissooooocool
  • 07-03-2017
  • Mathematics
contestada

A store sells a 3/1/4 pound package if cheese for $10. What is the unit price?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 07-03-2017
0.325 is the unit price.
Answer Link

Otras preguntas

20 out of 60 is what percent
what is 1/10 of 0.04
What was one of the first things President Carter did to Vietnam War Draft Dodgers?
If you need a routine health checkup, which facility is most cost-effective?
What was the situation in Athens in 508 BC and why?
4 out of 5 in percentage
What is a system of beliefs within a religion that is regarded as being extreme and may give rise to terrorism?
At the zoo,there were 3 times as many monkeys as lions Tom counted a total of 24 monkeys and lions How many monkeys were there
What is an example for mass
Children and adults can both benefit from having a dietician True or false?