Respuesta :

Answer

1: $17.00

2: $2.50

3: $3.50

4: $14.50

Step-by-step explanation:

Divide the price by the amount.

$29 for 2 necklaces is 29÷2=14.50

Hi! Thank you for thanking me!

What grade are you in?