queenmanda66
queenmanda66 queenmanda66
  • 07-12-2021
  • Mathematics
contestada

A sticker costs 25 cents. How many dollars is that?

Respuesta :

wf10903
wf10903 wf10903
  • 07-12-2021

Answer:

Boy.... Its one forth a dollar.

Step-by-step explanation:

1/4

Answer Link

Otras preguntas

what is six over eight plus four over eight
Easy Brainlist... Which is a better deal for, 4 oz spray bottles? A case of 108 bottles for $97.20 OR A carton of 102 for $108.16
How would you justify using cloud computing? new technology less network traffic sharing a network could reduce overall costs government pressure
A plumber uses 16 inches of tubing to connect each washing machine in a install 18 washing machines. How many yards of turbing will he need?
(-8) •2/3 Can someone explain this step by step
A male bird has a genetic mutation that influences its mating behavior. This male bird performs a ritualistic dance that is very successful at attracting female
Cleo wants to jion a gym. There is an initiation fee of $24.99, and each month of membership costs $12.50. If Cleo pays $174.99, how long will this memebership
briefly discuss any two that affect the supply of education in Nigeria​
Noah also works at a constant rate, and he can complete 75 facts in 1 minute. Who is working faster?
500 in. greater than equal to or less than 40 ft