156402
156402 156402
  • 07-06-2021
  • Mathematics
contestada

help me plz help...../s.dhjfu

help me plz helpsdhjfu class=

Respuesta :

Chinese1725 Chinese1725
  • 07-06-2021

Answer:

20,160

Step-by-step explanation:

1 dollar= 160.75 so 6×160 = 960 liters

Cost of gas 960÷100×2100 = 20,160

Answer Link
helloIneedschoolhelp
helloIneedschoolhelp helloIneedschoolhelp
  • 20-06-2021
The answer is 20/160 hope this helps
Answer Link

Otras preguntas

I need help on this pls answer
22. Finding out who the author is and what he has written will not help you understand what you have read. a.True b. False
Confirm my selection please
help me with this!!!!
Part A Lisa researches the cost to build tiny homes. She includes the factory rent and construction cost in her research. Simple Living Corporation's Factory Si
What kind of model is shown below? Qin = W + Qout A. Physical model B. Mathematical model C. Computer model D. Experimental model
How does human population affect the environment and how does controlling population benefit the environment?
someone help me with this ​
please help me -4g + 2g - g
my computer is acting weird, can you guys see what this picture is ?? should be Snoop