lilmiswag12
lilmiswag12
08-12-2016
Mathematics
contestada
can someone help me solve this problem
Respuesta :
texaschic101
texaschic101
08-12-2016
lbs of nails : 2 3 5 6 8 10 20 x
cost : 0.86 1.29 2.15 2.58 3.44 4.30 8.60 y
unit cost is : 0.43 per lbs of nails
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 22+ )
Otras preguntas
Help me plz I don't get it !!!!!!!!
How did the Emancipation Proclamation and the Gettysburg Address redefine the Declaration of Independence?
can you help me with this
BRUH SOMEONE HELP ME also explain:)
Can someone help me with 5 and 6?
Need help please...Read the attachment and what can you infer about Jennifer.
HELP PLEASE!! Calculate the mass in grams of an object whose volume is 67.8 mL and whose density is 7.25 g/mL
which decimal is less than 0.24 and greater than 0.007
I need help, this is for spanish. The following Spanish first names have their letters in the wrong order. Spell the names correctly by starting with the capita
According to Madison, how does the larger number of voters lead to a better class of representatives?