juliusbochette
juliusbochette juliusbochette
  • 07-12-2016
  • Mathematics
contestada

help me with this plz

help me with this plz class=

Respuesta :

Tatiana06
Tatiana06 Tatiana06
  • 07-12-2016
The answer is the first one
Answer Link
Karemsakr
Karemsakr Karemsakr
  • 07-12-2016
Answer is Y=3 Times
Answer Link

Otras preguntas

PLS HELP ASAP I DONT HAVE TIME AND IT ALSO DETECTS IF ITS RIGHT OR WRONG
Brad went to the mall and bought two sweaters and a pair of pants for $120. The next week he went to the mall and bought one sweater and two pairs of pants, at
Eight rolls of paper towels cost $4.80. At the same unit rate, how much will six rolls of paper towels cost?
name of acid present in vegetale​
What does over-report mean? In what way do the media over-report incidents involving pit pulls? Cite evidence from the text.
what is the value of b????
Solve t + 6 = -5 please and thank you
Which of these is an example of an influencer? A. A girl who tells her friend about her experience at a restaurant B. A business owner who purchases a highway b
Each vertical cross-section of the triangular prism shown below is an isosceles triangle. ih 8 What is the height, h, of the triangular prism? Round your answer
How can a Hydrogen atom turn into a Hydrogen ion (H+)?