idekmynamehaha idekmynamehaha
  • 06-05-2021
  • Mathematics
contestada

HELP PLZ


I NEED HELP ASAP!! I need to get my grade up!

HELP PLZ I NEED HELP ASAP I need to get my grade up class=

Respuesta :

roronjoroge
roronjoroge roronjoroge
  • 06-05-2021

Answer:

40 its the correct answer

Answer Link

Otras preguntas

Mrs. Rios bought 8 packages of pencils for $2.79 each. Write an equation that shows how to find the total amount of money she spent.
14b=-56 Explain please :)
Simplify 5x-3y+2x-4y Expand 5(2x+4) Expand and simplify 4(3-2x)-4+5x Expand and simplify (x+4)(x-7) Expand and simplify (3x-3)(2x-5)
find the rate and unit rate of $7.96 for 5 pounds
How is the work of a volcanologist similar to the work of a life scientist? How do the two jobs differ?
Remplacez les groupes  nominaux soulignes par des pronoms personnels
what is the answer to this question rounding off 487 to the nearest ten
Your doctor prescribes you to take 400 milligrams of medicine every 8 hours.how many ounces of medicine do you take in a day?
The Ravens won twice as many games as they lost. They played 96 games. How many games did they win?
Which of the following was true of the Webster-Ashburton Treaty?A. It established a definite northeastern boundary with Canada.B. It settled British and America