javejako1618 javejako1618
  • 14-04-2021
  • Mathematics
contestada

pens cost $2.70.

What is the cost per pen?

Respuesta :

ThYeeYeet
ThYeeYeet ThYeeYeet
  • 14-04-2021

Answer:

1.70$

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

explain how the number of valence electrons in atoms relate to their bonding with other atoms to form molecules ?????
What are the zeros of 7x^2 -- 144 = --x^4  please give an explanation and show the work. thank you!
Convert 59°c to farenheit
Which element reacts spontaneously with 1.0 M HCl at room temp? 1.copper 2.gold 3.silver 4.zinc
The initial population of a town is 3500 people and it grows with a doubling time of 10 years. What will the population be in 8 years?
Find two real numbers whose sum is 34.5 and whose product is 297
What is experimental probability?
in the locket by kate chopin, who finds the locket and returns it to octavie?
How would Lincoln's assassination affect the debate over Reconstruction?
How do you do the equation 3.25 divided by 5.2