Elizabeth bought snacks for her team's practice. She bought a bag of apples for $3.41
and a 10-pack of juice bottles. The total cost before tax was $13.21. Write and solve an
equation which can be used to determine j, how much each bottle of juice costs?

Respuesta :

Answer:

$9.80

Step-by-step explanation:

$13.21 - $3.41 = $9.80

Answer:$5.49

Step-by-step explanation: