justicemjohnson1483 justicemjohnson1483
  • 12-02-2021
  • Mathematics
contestada

Frui o rama sells dried pineapple for per ounce magd spent a total of 2.65 on pineapple how many ounces did she buy

Respuesta :

orinpurple
orinpurple orinpurple
  • 12-02-2021

Answer:we need more info

Step-by-step explanation:how much does it cost per pound?

Answer Link

Otras preguntas

There are two tomato plantlets. One of them is kept in an oxygen chamber with a light source and another is kept in sunlight. Both of them are watered regularly
what is 7/8-5/6 in simplist for
A seed uses its stored food when it
The largest of the five so-called "civilized tribes" was the
which of the following events marked the end of the roman republic?
a plane flies 1440 miles at a speed of 240 mph how long does it take?
Solving Multi-step Equations - Integers 4x+7-6x=5-4x+4
engineers and scientists redesign a prototype if it does not work correctly true or false and why
hat was the main significance of the Supreme Court's decision in the case of Gibbons v. Ogden (1824)? It limited the spread of slavery across the territories Th
Brooke has set up 70 chairs in equal rows for the class talent show.But,there is not room for more than 20 rows. What are the possible number of rows that brook