djjdjdjsjsjsk djjdjdjsjsjsk
  • 10-02-2021
  • Mathematics
contestada

answer this question i’ll give brainliest

answer this question ill give brainliest class=

Respuesta :

mariekaolivia mariekaolivia
  • 10-02-2021

Answer:

21

Step-by-step explanation:

Answer Link
Umbreon33
Umbreon33 Umbreon33
  • 10-02-2021

Answer:

21

Step-by-step explanation:

Ver imagen Umbreon33
Answer Link

Otras preguntas

In any triangle, there can be at most 1 obtuse angle. At most, how many obtuse angles can there be in an equilateral triangle?
The understanding, acceptance and celebration of differences among people is called ______. a. Stereotyping b. Etiquette c. Diversity d. Arbitration
The cost of 3 pizzas and 4 sandwiches at the deli is $68. The cost of 3 pizzas and 7 sandwiches is $92. Find the cost of one pizza and sandwiches
6. Which sentence does not contain any errors in period usage? A. I have an appointment with Dr Peters on Rt. 81 in Scaggsville Direct questions to customer Car
Find slop of (10,2), (-9,7)
Zofia's dermatologist has recommended a drug called Accutane for her acne. Accutane has potentially serious detrimental effects on a fetus, so Zofia is required
How many zones of diminishing control are established in the United Nations Convention of the Law of the Sea? A) four B) three C) two D) one
How am I supposed to know that Dory biked 143 miles last month? The word problem only shows the 11 times and the total of 143.
Which is a better deal 48 oz for $6 or 4 lbs for $12? Please answer its urgent!!!!
Helps locate Web pages