Multiply and divide Decimals
Pecans are on sale at $0.95 per pound. Harold buys 0.6 pounds of pecans. How much will the pecans cost?
Answer the Problem.
State your answer.
if u do all this you'll get brain so Take this chance Rise!!!!!! <3

Respuesta :

Answer:

$57

Step-by-step explanation:

Ver imagen forappsemail
the answer is $57 :)