udjsuajsusjsu udjsuajsusjsu
  • 08-01-2021
  • Mathematics
contestada

14 dollars for 4 books​

Respuesta :

ahmedmoawia ahmedmoawia
  • 08-01-2021
3.5 dollars for 1 book
Answer Link
lilyungfreezy000 lilyungfreezy000
  • 08-01-2021

Answer:

ur question

Step-by-step explanation:

dunno

Answer Link

Otras preguntas

In which of the following settings would sound waves travel the fastest through the air? a winter day in North Dakota a desert in southern Texas a cool, rainy d
Which are advantages of using a reflecting telescope instead of a refracting telescope? Check all that apply. Reflecting telescopes are less expensive. Reflec
The Ukranian Holodomor of 1932–33 refers to the period during which
Today only a sofa is being sold at a 29% discount. The sale price is $639. What was the price yesterday?
How many square inches of wrapping paper will be needed to cover the box ?
the unit rate of $4.50 for 3 dozen apples
What do most psychologists believe to be the cause of development? a. a family’s socioeconomic status b. interaction of nature and nurture c. only due to nurtur
which best describes why trade was difficult during Washington first term as a president
In the lab, it is important to recognize the meaning of safety symbols. Following an experiment that involved preparing slides of cells in meiosis, some of the
During halftime of a basketball game, a slingshot lunches t-shirts at the crowd. A T-shirt is launched from a height of 5 feet with an initial upward velocity o