brianargibson11
brianargibson11 brianargibson11
  • 15-11-2020
  • Mathematics
contestada

HELPPPP PLZZZZ!!!!!!!!!!!

HELPPPP PLZZZZ class=

Respuesta :

Anki12
Anki12 Anki12
  • 30-11-2020

Answer:

1 hour=$9.30

5 hours=46.50

8 hours=$74.40

11 hours=$102.30

6 1/2 hours=$60.45

B)$20

Step-by-step explanation:

Multiply each hour by $9.30.

Divide $186 by $9.30

Answer Link

Otras preguntas

Write a sentence about ur family by using too,both and whereas
Hi there! Please help!! QUESTION Write a small story for the giving problem: 5 x 3/4
Sara rents a boat for 1 day with her friends Mary, Janet and Suzy. The charge for the rental is $40.00 plus 12.50 per hour while she is on the lake. She wants t
Based on the information in the passage, Lady Alice can best be described as from Out to Sea Chapter 1 of Tarzan of the Apes by Edgar Rice Burroughs Lord Greyst
A) .............................. this your house? what should go in the blank
Define the term standardization
There are five envelopes on a table. Four of the envelopes are marked 8, 2, 4 and 1. You are told that the mean of the numbers on the envelopes is 4. What is th
HELP ME PLS If you do the unit review, you will do well on the test. If you do well on the test, then you will do well in the course. Therefore, if you do the u
What is the most likely way this seed is moved
PLEASE HELP ASAP WILL GIVE BRAINLIEST 50 pts!! In a response of two to three sentences, explain how these lines contribute to Beowulf's characterization as a he