Two Pounds of grapes cost six dollars complete the table showing the price of different amounts of grapes at this rate.

Respuesta :

Answer:

do lsibras a  6 dolares cadanax  u

Step-by-step explanation:

Answer:

Here is a chart to help you answer your problem hope it help :)

Step-by-step explanation:

Ver imagen kenzieseelochan