jr0454265 jr0454265
  • 09-10-2020
  • Mathematics
contestada

Jonathan purchases 4 loaves of bread for 3.63 each. How much did he spend on bread?

Respuesta :

Jthames01
Jthames01 Jthames01
  • 09-10-2020
14.52
4 x 3.63
This is the answer I pretty sure just use a calculator it’s makes it easy
Answer Link
taehyungstae
taehyungstae taehyungstae
  • 10-10-2020
The answer would be 14.52.

3.63 x 4
Answer Link

Otras preguntas

HELP MEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE PLEASE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
after discontinuing heavy use of an antianxiety drug, angela experienced increased anxiety and difficulty sleeping. angela was likely experiencing some symptoms
Need help please The estimated amount of material leaked after 8 hours is ____ gal.
What is the solution to the equation? ∛(2x+5)=5
in a study of a certain hardware inspection process, 356 items were inspected, and of these, 201 passed the test. calculate a 95% (two-sided) ci for the proport
Why do you think Tinker v. Des Moines is still considered such an important case today?
Why is it called Social Security?
Triangle proofs. Will give brainliest
NEED HELP ASAP!! PLEASE HELP ME (USING THE LAST OF MY POINTS) MARKING BRAINLIST/5 STARS!!!HELP ME ASAP!!! PLEASE!!!! A middle school recorded the following dona
the idea that our tastes, dispositions, and sensibilities are determined not be individual choices, but by a lifetime of exposure to cultural institutions is kn