victoriabrown194
victoriabrown194 victoriabrown194
  • 06-11-2019
  • Mathematics
contestada


MARKING AS BRAINLIEST!!
If you have a 24 pack of water that costs $3.95, what is the unit rate? (Hint: you will round to the nearest hundredth)

Respuesta :

evanpappas0401
evanpappas0401 evanpappas0401
  • 06-11-2019
.164, dived $3.95 by 24
Answer Link

Otras preguntas

the word information is made up of?
What causes the difference between quiet and explosive eruptions?Explain.
Is .31 greater than .41
how is life in a city more rewarding than life outside a city
the word information is made up of?
a tree 40 feet high casts a shadow 58 feet long. find the measure of the angle of elevation pf the sun.
how to write 3 9/100 into a decimal?
the contour interval is a measurement of ????
what is the side length of the smallest square plate on which a 24-cm chopstick can fit along a diagonal without any overhang???!!!!!!!
Is .31 greater than .41