hehe2247 hehe2247
  • 06-02-2024
  • Mathematics
contestada

A case of 15 items costs $24.35 at costco. what is the price of each item?

Respuesta :

Otras preguntas

Hey Guys <33 Can someone help me with this math question? Thank you if you do :)) Compare and Contrast: Two equations are listed below. Solve each equation a
________are details that are open to interpretation.
Rectangular park is 25/54 the length is 5/9 what is the width in miles
Write five decimals that have at least three digits to the right of the decimal point.write the expanded form and the Word form for each number.
Robert Hooke first used the term cell in 1665. However, nearly 200 years passed before scientists developed the cell theory. Why did it take so long between the
PLEASE PLEASE PLEASE PLEASE PLEASE PLEASE HELP ME
What is city planning
Spring street middle school orders 9 calculators for every 12 students. How many calculators do you predict the school would order for 132 students?
Predict the solubility of the following substances in water and place them in the appropriate bins
Jerome walk 2/3 Mile in the morning and 11/12 miles in the evening how many miles did he walk in all