vikramjitdhillon2610 vikramjitdhillon2610
  • 11-01-2024
  • Mathematics
contestada

of the last of notebook is Rs 11-1/2, Can be purchased for Rs 356 1/2? 11⁄2 how many notebooks gand​

Respuesta :

Otras preguntas

Select ALL statements that are true about the linear equation. y=1/2x-2 The graph of the equation is a single point representing one solution to the equation. T
How is the ellipsis being used in the following sentence? She used to be our favorite aunt…not anymore. indicates an omission in the middle of text sh
Solve the problem: 3(x-2)+5=3x-2
Rationalize the denominator of 4/14 root 2?
find the slope of line
what is one effect of the battles fought on the western frontier during the american revolution?
In his last game,the Rams' quarterback completed 10 out of 18 passes he threw. At this rate how many passes will he attempt if he completes 15 passes?
Eighteen oranges are packaged in 3 containers. How many oranges are packaged in 7 containers?
The fair market rental rate for Fort Wayne was $611 in 2011 and $567 in 2005. Find the unit rate of change for rent in Fort Wayne during this period
can u plz help me answer this