Marshmallow1791 Marshmallow1791
  • 09-12-2022
  • Business
contestada

is this price correct? 3.4 lbs of pears at $1.64 per pound priced at $5.58. responses correct correct not correct

Respuesta :

Otras preguntas

Belinda wants to bye 5 pictures to hang in her family room.if each picture cost $30.90 how much will it cost her to buy all 5?
LINE PERPENDICULAR TO Y=1/5X+5 WITH THE POINT (-6,0)?????
One month bob rented 5 movies and 2 video games for a total of $26 . the next month he rented 3 movies and 8 video games for a total of $53 . find the rental co
How can understanding risk management topics help in everyday life? all answers are correct it can help you evaluate the risks involved with situations you migh
Whose principle ethics model revolves around the six ethical principles of autonomy, nonmaleficence, beneficence, justice, fidelity, and veracity?
Fats that have been artificially hardened by hydrogenation to remain solid at room temperature are called
term refers to a change in one species that results from a change in another species that it interacts with
Solve a+v/r=k for v HELP PLEASE!!!!
john and brian work for a toy manufacturers putting stuffing in teddy bears. On average, john can stuff x teddy bears in one day and brian can stuff y in one da
What are the coordinates of the midpoint of a line segment whose endpoints are (2 6) and (−4 8)?